İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Sefaköy Sanayi Sitesi 8. Blok No:23 Başakşehir - İSTANBUL
Soru Sormak İçin Arayın ! 0532 415 78 47

Akademi Grup Mühendislik Şirketi, çevre mevzuatlarının uygulanması konularında deneyimli ve uzman mühendislerden oluşan kadrosu ile birlikte 1989'dan beri faaliyet göstermektedir. Firmamız çevre çözümleri ve danışmanlık hizmetleriyle çeşitli konularda kapsamlı birçok projeye imza atarak çevre konusundaki başarısını göstermektedir.

30 yıllık tecrübesiyle hizmet yelpazesini sürekli geliştiren şirketimiz, kendi bünyesinde kurmuş olduğu çevre teknolojileri: baca gazındaki organik uçucu buhar filtrasyonunda wet scrubber absorberler, aktif karbon adsorberler ve insineratörler, jet puls, hepa, ulpa, siklon gibi toz tutma üniteleri, ayrıca atık sıkıştırma presleri, kırma üniteleri, geri kazanım tesisleri için özel,fiziksel, kimyasal ve biyolojik çözüm sistemleriyle tehlikeli atıkları inert hale getirme sistemleri, atıksu arıtma sistemleri, ses yalıtımında akustik ve titreşim izolasyonu ve de profesyonel havalandırma çözümleri imalatı ve projelendirmesi konularında danışmanlık ve taahhüt hizmetleri vermektedir.

Neden Biz


Keşif ve Ölçülendirme

Keşif ve Ölçülendirme

Küresel ısınma, toksit organiklerin oluşumu, trifosferde ozon oluşumu, stratosferde ozon tabakasının incelmesi, ikinci kimyasallarının engellenmesi, uçucu organik bileşiklerin, hidrokarbonların kontrolü sağlanmaktadır.
Asidik, bazik vb. inorganik bileşiklerin kontrolü ve toz partiküllerinin giderilmesi sağlanmaktadır.

Keşif ve Ölçülendirme

Projelendirme ve Fiyatlandırma

Ön çalışma ve ölçülendirmenin ardından farklı çözüm önerileri müşterinin onayına sunulur.

Keşif ve Ölçülendirme

Uygulama

Proje üzerinde anlaşmaya varılmasının ardından montaja başlanır, gerekli testlerin ardından sistem kusursuz şekilde ve zamanında teslim edilir

Telefon
0532 415 78 47

Sabit Telefon
0212 671 01 22

Eposta
akademi@akademigrup.com.tr

Adres
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Sefaköy Sanayi Sitesi 8. Blok No:23 Başakşehir - İSTANBUL